NAJNOWSZE BATERIE DO APARATÓW SŁUCHOWYCH W TECHNOLOGII ACTIVE CORE

Chcemy być zawsze o krok do przodu i dlatego każdego roku inwestujemy miliony w badania i rozwój. Zespół najwybitniejszych specjalistów Rayovac stale przesuwa, wydawałoby się niemożliwe do przesunięcia, granice pojemności baterii do aparatów słuchowych.

Równolegle ściśle współpracujemy z producentami urządzeń słuchowych aby zrozumieć jakie wymagania mają współczesne aparaty słuchowe.

Oba kierunki rozwoju, w połączeniu z badaniami dotyczącymi potrzeb pacjentów z wadami słuchu, umożliwiły opracowanie baterii, która zapewnia niezawodną wydajność oraz długi czas działania w każdych warunkach.

ŻADNA INNA BATERIA SŁUCHOWA NIE WYTRZYMA TAK DŁUGO

Technologia Active Core to duży postęp w świecie akumulatorów do aparatów słuchowych. Ulepszona konstrukcja komórek baterii oraz formuła chemiczna dostarczają więcej energii niż jakakolwiek inna bateria słuchowa* zapewniając Klientom trwałość, niezawodność i moc w każdej sytuacji.

Opracowana w Spectrum Brands Institute of Design and Technology w USA technologia Active Core zawiera trzy kluczowe elementy:

  • nową architektura komórek baterii
  • zaawansowana aktywna anoda
  • precyzyjne uszczelnienie

Pozwoliło nam to wydłużyć czas działania baterii do 2 dni w porównaniu z naszą wcześniejszą technologią Clear Sound.

 

* Nie dotyczy baterii Extra Advance 675

WIĘCEJ MOCY

Ulepszona konstrukcja komórek baterii pozwala na umieszczenie w niej większej ilości kluczowych składników, które zwiększają możliwości retencyjne baterii.

DŁUGOTRWAŁA WYDAJNOŚĆ

Zaawansowana anoda wydłuża żywotność baterii i zapewnia stałą, długotrwałą wydajność przez cały czas eksploatacji baterii.

WIĘKSZA WYTRZYMAŁOŚĆ

Bezpieczne i precyzyjne uszczelnienie zapewnia stabilność i trwałość ogniw nawet w ekstremalnych warunkach.

Rayovac® Extra Advance

Baterie cynkowo – powietrzne do aparatów słuchowych. Baterie typu 10, 13, 312, 675.