Najnowsze baterie do aparatów słuchowych w rewolucyjnej technologii Active Core

Przełomowa konstrukcja komórki baterii maksymalizuje jej przestrzeń wewnętrzną, tak aby pomieścić więcej aktywnych składników zapewniając akumulatorom najdłuższą trwałość na rynku.

Nowa technologia Rayovac® Active Core dostarcza energię i moc zawsze kiedy są potrzebne a akumulator pracuje do 2. dni dłużej zapewniając spójne i precyzyjne wrażenia słuchowe.

Active Core – kamień milowy w ewolucji baterii słuchowych

Rayovac chce być zawsze o krok do przodu i dlatego każdego roku inwestuje miliony w badania i rozwój. Zespół najwybitniejszych specjalistów Rayovac stale przesuwa, wydawałoby się niemożliwe do przesunięcia, granice pojemności baterii do aparatów słuchowych.

Równolegle ściśle współpracuje z producentami urządzeń słuchowych aby zrozumieć jakie wymagania mają współczesne aparaty słuchowe.

Oba kierunki rozwoju, w połączeniu z badaniami dotyczącymi potrzeb pacjentów z wadami słuchu, umożliwiły opracowanie baterii, która zapewnia niezawodną wydajność oraz długi czas działania w każdych warunkach.

Żadna inna bateria słuchowa nie wytrzyma tak długo

Technologia Active Core to duży postęp w świecie akumulatorów do aparatów słuchowych. Ulepszona konstrukcja komórek baterii oraz formuła chemiczna dostarczają więcej energii niż jakakolwiek inna bateria słuchowa* zapewniając Klientom trwałość, niezawodność i moc w każdej sytuacji.

Opracowana w Spectrum Brands Institute of Design and Technology w USA technologia Active Core zawiera trzy kluczowe elementy:

  • nową architektura komórek baterii
  • zaawansowaną aktywną anodę
  • precyzyjne uszczelnienie

Pozwola to wydłużyć czas pracy baterii do 2 dni (lub 24 godzin pracy) w porównaniu z wcześniejszą technologią Clear Sound.

 

 

* Nie dotyczy baterii Extra Advanced 675

WIĘCEJ MOCY

Ulepszona konstrukcja komórek baterii pozwala na umieszczenie w niej większej ilości kluczowych składników, które zwiększają możliwości retencyjne baterii.

DŁUGOTRWAŁA WYDAJNOŚĆ

Zaawansowana anoda wydłuża żywotność baterii i zapewnia stałą, długotrwałą wydajność przez cały czas eksploatacji baterii.

WIĘKSZA WYTRZYMAŁOŚĆ

Bezpieczne i precyzyjne uszczelnienie zapewnia stabilność i trwałość ogniw nawet w ekstremalnych warunkach.

Udoskonalone opakowanie i dłuższe zaślepki

Nowe, eleganckie i trwałe opakowanie odzwierciedla podstawowe wartości Rayovac® – jakość, innowacyjność, wydajność i niezawodność.

Innowacyjna konstrukcja opakowania Extra Premium firmy Rayovac® oferuje szereg nowatorskich rozwiązań oraz przyjaznych dla użytkownika funkcji i korzyści.

Zaślepki są o 25% dłuższe w porównaniu do standardowych a opakowanie zostało ergonomicznie zaprojektowane tak, aby wymiana baterii w aparacie słuchowym była jeszcze łatwiejsza.

Gruby i trwały karton opakowania umożliwia bezpieczne przenoszenie lub przechowywanie. Poprzeczna perforacja pozwala zmniejszyć rozmiar kartonika i jeszcze bardziej ułatwić transport baterii.

Tarcza, w której baterie są bezpośrednio przechowywane, została dokładnie dopasowana do kształtu baterii i zaślepek, tak aby akumulatory były osadzone w niej pewnie i stabilnie.

 

Specyfikacja i żywotność według typu baterii

Na całkowity czas działania baterii ma wpływ wiele czynników. Dowiedz się o nich i zapoznaj się z innymi przydatnymi informacjami na temat użytkowania baterii słuchowych – odwiedź naszą Bazę Wiedzy.