Baterie litowe do urządzeń elektronicznych używanych na codzień

Najnowsze baterie litowe Rayovac® są dostępne w każdym z najpopularniejszych rozmiarów i znajdują zastosowanie w przypadku różnorodnych urządzeń elektronicznych w Twoim domu.

Ponad to są dostarczane w opakowaniach zabezpieczających przed dostępem dziećmi.

Zastosowanie baterii litowych

Baterie Rayovac® Lithium nadają się do wszelkiego sprzętu AGD, urządzeń medycznych, czujników alarmów, urządzeń komunikacji bezprzewodowej, urządzeń audio i muzycznych, elektronicznych instrumentów pomiarowych oraz wielu innych. Zasilają między innymi:

 

  • termometry cyfrowe oraz wagi elektroniczne
  • czujniki dymu oraz tlenku węgla
  • piloty do kluczyków do samochodu i do bram garażowych
  • zegarki cyfrowe i kalkulatory
  • skanery kodów kreskowych

Ponieważ bezpieczeństwo dzieci jest jednym z najważniejszych priorytetów, Rayovac® stworzył nowe, solidne i innowacyjne opakowanie, które skutecznie chroni dzieci przed jego otwarciem i można je otworzyć tylko przy użyciu np. nożyczek

Na opakowaniu znajdują się również ikony oraz informacje ostrzegawcze (front oraz tył) mające ostrzegać o zagrożeniu związanym z użyciem małych baterii pastylkowych.

Opakowanie bezpieczne dla dzieci

Wydaje Ci się, że opakowanie jest bardzo trudne do otwarcia? Zrobiliśmy to celowo.

Tylko w USA, co roku, około 3500 osób połyka baterie guzikowe – 65% to dzieci w wieku 6 lat i poniżej. W 2014 r. wprowadziliśmy opakowania chroniące dzieci przed dostępem, ponieważ Rayovac® dba o bezpieczeństwo Twoje i Twojej rodziny.